Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 47

Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Nie 17:18, 18 Kwi 2010    Temat postu: Youth: Leicester City 3:2 Chelsea

Drużyna młodzików przegrała wyjazdowe spotkanie z Leicester City w rozczarowującą fanów Chelsea sobotę, jednak trener Dermot Drummy był pod wrażeniem postawy swoich podopiecznych.
Z bramkarzem z podstawowego składu z FA Youth Cup, Samem Walkerem, była to mieszanka "pierwszaków" oraz chłopców szkolnych.
Gospodarze objęli prowadzenie w 10 minucie, kiedy bramkę zdobył Walijczyk Elliott Chamberlain i w ciągu dwóch minut podwoił prowadzenie swej drużyny. Leicester dominował w pierwszej połowie, ale role odwróciły się w drugiej. Na boisko po przerwie wszedł Nathaniel Chalobah i strzałem z woleja zdobył bramkę dla Chelsea, wcześniej jednak bramkę na 2:1 zdobył Nikki Ahamed. Przy stanie 2:2 na 6 minut przed końcem padła decydująca bramka dla Leicester, w dość kontrowersyjnych okolicznościach, gdyż piłka nie przekroczyła linii bramkowej. Gol jednak został uznany, a jego strzelcem został Ollie Norburn.
Pomimo porażki, trener Drummy był dumny ze swoich zawodników, było to dobre przygotowanie do finału FA Youth Cup. Pierwszy mecz przeciwko Aston Villi odbędzie się 29 kwietnia na Villa Park.

Chelsea: Sam Walker (sub Aldi Haxhia 60); Johnny Cane, Rohan Ince, Kenny Strickland, Ben Sampayo; Anton Rodgers, George Saville, Danny Philliskirk, Nikki Ahamed; Bobby Devyne (sub Nathaniel Chalobah h-t), Philipp Prosenik.

Ostatnio zmieniony przez Kevins79 dnia Nie 17:19, 18 Kwi 2010, w całości zmieniany 1 raz

Skin Created by: Sigma12